בכל אחד סולארית אור רחוב

בכל אחד סולארית אור רחוב

סולארית אור רחוב / / HEX 780 X סולארית אור רחוב (LED לבן חם) / / הגדרת צריכת החשמל ברמת 3 / / מתאים מוט מקס בקוטר 2.5 אינץ ' · הגדרת ההספק שלוש רמות על-ידי המשתמש: גבוה-נורמלי-נמוך 3-7-12 שעות של תאורה זמן הפעולה. מאובזר עם ליתיום הסוללה טעינה ארוך יותר מחזור נגד...

פרטי המוצר

סולארית אור רחוב / / HEX 780 X סולארית אור רחוב (LED לבן חם) / / הגדרת צריכת החשמל ברמת 3 / / מתאים קוטר מוט מקס 2.5 אינץ '

图片35.jpg图片36.jpg图片37.jpg 

· הגדרת ההספק שלוש רמות על-ידי המשתמש: גבוה-נורמלי-נמוך 3-7-12 שעות של תאורה זמן הפעולה. מאובזר עם ליתיום הסוללה טעינה ארוך יותר מחזור נגד conventioanl הסוללה. נבנה עבור חוצות, IP65.

· מתאים מוט המרבי קוטר 6 ס"מ (2.5 אינץ '). מיועד 2.0-2.5 מטר (6-8 מטר) הרכבה גובה ומרחק 3-4 מטר (10-13 מטר) בין כל אור לכיסוי אור אופטימלי.

· LED לבנה חמה לתאורת לילה לא פולשנית להוסיף שכבה נוספת של אבטחה היקפית. עדשה חלבית עם גאומטריה הדפסה מקרין מגע עתידני-עכשווי. מגיע עם פלדת אל-חלד ואומים שבוצעו בינלאומי רגיל ג'יגה-בתים/T818 ו- DIN934. פלדת אל-חלד בורחת ובכושר אגוזים לתוך הסוגריים u.

· הקפד לגבות HEX 780 X בשמש מלאה במשך 8 שעות לפני השימוש. כאשר HEX 780 X אינו מבצע על פי הגדרה, אנא כבה את המערכת, גובים בשמש מלאה במשך 3 ימים לפני השימוש. סוללה חלשה אוסר על המערכת לפעול כרגיל. האור מגיע רק על בלילה.

· אופציונלי: קנה 3-חבילת מגנט (לא כלול באור הזה) עם בורג מראש fab כדי לשפר את גמישות בהתקנה. טוב עבור הרכבה על משטח ברזל בכל מקום שבו לא קידוח היא הרצויה. Pro-נכספה קשר במשטח אדהזיה צבע חלש עלול לגרום delamination צבע במהלך ההסרה מגנט.

תיאור המוצר

תכונות & של יתרונות:
a) תעלה חיווט - עם הכישוף 780 X אתה לא צריך לברוח חוט הרכבת התחתית הקרוב ביותר שנאי חשמל למערכת התאורה שלך.
b) תעלות - כי הכישוף 780 X הוא לגמרי עצמאי, מערכת סולארית אור לקיר עצמאי / אור השמש המבול, אתה לא צריך לשלם את העלויות הנוספות של חופר תעלות עבור שלך חיווט מתחת לאדמה.
ג) החלפת גינון - כי אין לך כדי לחפור כדי להתקין את הכישוף 780 X, קיים ללא תשלום נוסף עבור החלפה ותיקון שהקרקע עליה הוא התעצבן במהלך תהליך הריסת חצרות.
ד) זכויות שימוש במדיה ארץ - ללא צורך חיבורים חיצוניים תיל, וכו ', הכישוף 780 X מאפשר לך, המשתמש חיצונית כדי לספק תאורה עקבית במחירים סבירים למיקומי תאורה שלך ללא צורך לנהל משא ומתן עם בעלי נכסים לשימוש רכושם עבור חיווט מתחת לאדמה, גינון.
e) לא מד חשמלי - עם הכישוף 780 X אין צורך מטר במערכת תאורה. זה אומר שלך לחסוך את העלות של רכישת והתקנת מד, והתשלום חיבור חשמל.
f) השימוש חשמלי וחיובים דרישה לא - כי הכישוף 780 X הוא לגמרי השמש מופעל, אתה לא צריך לשלם עבור השימוש חשמלי.
ז) LED תוחלת חיים קלים יותר מ 50,000 שעות - לשמור על עלויות החלפה, תחזוקה והתקנת הנורה.
סוללות ליתיום מיוצרים בסטנדרטים גבוהים עבור היישומים רבי העוצמה, בטיחות, יציבות תרמית חזקה, התעללות, הדירוג הנוכחי גבוה סובלנות 1,000 מחזור החיים. סוללות ליתיום ניתנים למיחזור.
החבילה כוללת: 1 * תאורה סולארית; 2 * בורחת; 2 * אגוזים
מוט אינה כלולה במחיר.
האור מגיע רק על בלילה.

פרטים טכניים

המותג

מארט אור שמש

מספר חלק

SLM65730SL

פריט משקל

2.5 ק ג

מידות המוצר

6.8 x 2.4 x 11.8 אינצ'ים

סוללות

1 בסוללות ליתיום יון הנדרש. (כלול)

סיווג תאורה אזור

IP65

גובה התאספו

11.8 אינצ'ים

אורך התאספו

6.8 ס מ

רוחב התאספו

2.4 ס"מ

אוסף

הקס

צבע

לבן

חומר

זכוכית, מתכת, פלסטיק

סיום

צבועים לבן

רכיבים כלולים

כולל סוללות

מתח

5 וולט

שימושים ספציפיים

סולארית אור רחוב, הארה סולארית, אבטחה סולארית אור, אור בילבורד

תכונות מקבע

הגדרת צריכת חשמל על-ידי המשתמש ברמת 3: גבוה-נורמלי-נמוך 3-7-12 שעות של זמן הדלקת, מיועד 2.0-2.5 מטר (6-8 מטר) הרכבה גובה ומרחק 3-4 מטר (10-13 מטר) בין כל אור לכיסוי אור אופטימלי, מתאים מוט המרבי קוטר 6 ס"מ (2.5 אינץ '), 2,800 קלווין חם לבן הוביל, שנבנה עבור חוצות, IP65

כיוון האור

מתכוונן

מקור הכוח

שמש

החלפת סגנון

לדחוף כפתור

סוללות כלולות?

כן

צורך בבטריות?

כן

סוג הנורה

LED

שטף הארה

975 lm

Wattage

6 וואט

Wattage

6 וואט

תכונות הנורה

Dimmable

טמפרטורת צבע

קלווין 2800


חקירה