עצה להגנה על בטיחות הילד בבית

- Nov 12, 2018 -

עצה לשמירה על בטיחות הילד בבית


  • סקירה של מיומנויות בטיחות בסיסיות

גם אם אתה מרגיש בטוח שהילדים שלך יודעים מיומנויות בטיחות בסיסיות (עזרה ראשונה, בטיחות במטבח, וכו '), לפחות לסקור איפה הכל ומה הם צריכים לדעת אם מישהו ייפגע בזמן שאתה משם.


  • לאבטח את החצר האחורית


אם יש לך בריכה בחצר האחורית שלך, להקים גדר ולנעול את השער כדי למנוע מילדים ליפול או לטבוע. אם אתה משתמש בחומרי הדברה או קוטלי עשבים, אל תאפשר לילדים שלך להיכנס לחצר לבד לפחות ארבעים ושמונה שעות לאחר היישום, כך שהם לא נחשפים כימיקלים אלה.


  • לאבטח את הבית שלך

כל בית צריך גלאי עשן כאמצעי בטיחות אש. קח צעד נוסף ולהוסיף גלאי פחמן חד חמצני מדי. פחמן חד חמצני הוא חסר ריח, חסר צבע גז זה יכול להיות מסוכן מאוד, אז זה שווה את ההגנה הוסיף יש גלאים אלה בבית שלך.

עוד פיסת טכנולוגיה קלה להוסיף לבית שלך הוא חיישנים החלון ואת הדלת. תלוי איך אתה מחליט להגדיר אותם, חיישנים אלה יכולים להפעיל הודעת טקסט או הודעה בטלפון, פולט קצת צפצוף, או הפיצוץ אזעקה רם.

גם לשקול מערכת ניטור אבטחה. רק לשים שלט בחצר שלך יכול להרתיע פולשים פוטנציאליים כאשר אתה לא בבית, אבל הפתרון הטוב ביותר שלך הוא להקים מערכת ניטור אבטחה מתקדמים כי אתה יכול זרוע להתפרק מנשקו ישירות מהטלפון. הוסף מצלמות אבטחה והסתכל על מה שמתרחש בבית שלך בזמן אמת - בכל עת - בטלפון, בטאבלט או במחשב.

שירות A ו- Cloud של Gatese מספק פתרון מקצה לקצה לניטור מרחוק. כאשר אתה עוזב את הבית, הילדים שלך יכול להיות נראה על ידי תוכנת בקרת הענן המצלמה.

לקבלת משאבים רבים עוד יותר לשמירה על בטיחות ילדיכם בבית, בקרו במרכז האבטחה, במניעת פשע ובבטיחות לילדים .