היתרונות של Gatesea השמש Powered מצלמות אבטחה

- Sep 21, 2018 -

היתרונות של Gatesea השמש Powered מצלמות אבטחה

Gatesea שלנו, המצלמה הסלולרית אלחוטית המערכת, מופעל על ידי השמש רק דורשים אות סלולרי לפעול באופן אוטונומי בכל מקום בעולם 24/7/365! מצויד סוללה פנימית, Gatesea מיועד סיכונים סביבתיים הגרוע ביותר, תוך מתן מיידיות וידאו & תמונות מהמיקום המאובטח מרחוק גם בתנאי blackout.


עכשיו, בואו נסתכל לתוך היתרונות של Gatesea השמש מופעל מצלמות אבטחה כדי לראות מה אתה יכול לצפות מהם.


1. מיקומים גמישים

מצלמת אבטחה המופעלת על ידי השמש אינה דורשת כבלים לרשת החשמל. אז זה יכול לשמש ביישומים מעקב שונים, כגון אתרים מרוחקים או סביבות מאתגר מבחינה גיאוגרפית.

האתרים האופייניים שבהם ניתן להתקין מצלמת מעקב מופעל על ידי השמש כוללים, אך אינם מוגבלים לבתי נופש, סככות, אתרי בנייה, כרמים, חוות, אסמים, סירות, מחסנים, RV וכו '.

2. קל להתקנה & להזיז

DIY מופעל השמש מצלמות אבטחה אלחוטית הם מהירים להתקין בכל המיקומים שאתה רוצה, כמו שאתה לא צריך להפעיל את כל הכבלים מבולגן או תפקידים תרגיל, אשר היא אפשרות אבטחה חסכונית למדי. יש לך גם את החופש להעביר את מצלמות האבטחה הסולארית שלך כמו התקדמות הפרויקט או משלים או כאשר אתה עובר למקום אחר.

יתר על כן, אתה יכול בקלות להעביר את מצלמות האבטחה הסולארית שלך כאשר הפרויקט מתקדם או משלים ולקחת מצלמות IP השמש שלך לאתר חדש.

3. ידידותי לסביבה

מופעל על ידי השמש מתחדשת, המצלמות הסולאריות לא יהרוס את הסביבה או לגרום לכל זיהום כמו בזבוז סוללות חד פעמי לעשות.

WAT יותר, יצירת תשתית לתמיכה במערכות מעקב מסורתיות יכול להיות משבש. מצלמות מעקב המופעלות על ידי השמש אינן דורשות תשתיות ויכולות לאפשר שטחים כמו שימורי טבע.

4. יום ולילה ניטור

כפי שהוסבר לעיל, את השמש מופעל אלחוטית מצלמות אבטחה IP יכול להיות מופעל על ידי סוללות נטענות בלילה, כאשר אור השמש אינו זמין.

5. קל קנה המידה

מצלמות אבטחה המופעלות על ידי השמש מגיעות גם כפתרון גמיש וניתן להרחבה אם תרצה להוסיף 2 או 3 מצלמות נוספות מאוחר יותר.

1.jpg